Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 
SoSalsa - Najlepsza szkoła tańca w Trójmieście

SoSalsa - Najlepsza szkoła tańca w Trójmieście - Gdańsk

Kategoria: EDUKACJA (Szkoły)
Numer: 195426
Data dodania:
28 12 2019
Ważne do:
27 03 2020
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Solidarity of Salsa – So!Salsa została założona poprzez połączenie sił oraz pasji do tańca trójki utalentowanych tancerzy Klaudii Kopiec, Krzysztofa Himkowskiego oraz Krzysztofa Walkowiaka.

Niech Was nie zwiedzie salsa w nazwie naszej szkoły. Promujemy salsę, ale nie zamykamy się na inne nurty taneczne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie dzięki bogatej ofercie zajęć – od salsy zaczynając poprzez dancehall, taniec towarzyski, hip-hop i wiele wiele więcej.
Ogromna industrialna przestrzeń do tańca, widok stoczniowych żurawi za oknem, najlepsi instruktorzy, unikalny klimat oraz imprezy jakich w Trójmieście jeszcze nie było. To Nasza propozycja dla Was!


Stworzone w nowoczesnym stylu studio usytuowane jest na terenie Młodego Miasta - w jednej z historycznych hal Stoczni Gdańskiej, przy coraz bardziej znanej i popularnej ulicy Elektryków.
Szkoła tańca So!Salsa wyposażona jest według najwyższych standardów, profesjonalne parkiety, lustra oraz zaplecze sanitarne. Wszystko po to abyście czuli się u nas komfortowo i mogli z przyjemnością uczęszczać na Nasze kursy tańca.
Nasi nauczyciele są fachowcami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim ich pasją jest taniec. Każdy z nich stawia na nieustanny rozwój dzięki czemu mogą pochwalić się naprawdę bogatym dorobkiem. Na swoim koncie mają udziały w dużych projektach (Mam Talent, Got to dance, Euro 2012, Eurowizja, Slavic Dancehall Queen 2015, uczestnictwo w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata, kongresy taneczne w Polsce i za granicą).
https://sosalsa.pl/
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
SoSalsa - Najlepsza szkoła tańca w TrójmieścieWojewództwo: pomorskie (Gdańsk)
SoSalsa - Najlepsza szkoła tańca w Trójmieście508 050 299
SoSalsa - Najlepsza szkoła tańca w Trójmieście
SoSalsa - Najlepsza szkoła tańca w Trójmieściewww.sosalsa.pl
Wyświetleń: 1532